Reception for Keld Albrechtsen

Fredag den 18. november kl. 14.00 - 16.00 er der reception for formand Keld Albrechtsen i beboerhuset Laden, Edwin Rahrs Vej 6B, 8220 Brabrand.

Invitation til reception - 70 år + 10 år

Formand for Brabrand Boligforening Keld Albrechtsen fylder 70 år i november. Dertil kommer, at Keld i coronaperioden passerede en milepæl med i alt 10 år som boligforeningens formand. Det vil vi gerne markere sammen med samarbejdspartnere og beboerrepræsentanter.

Derfor vil det glæde os at se dig/jer til reception:

Fredag den 18. november kl. 14.00 - 16:00
i beboerhuset Laden, Edwin Rahrs Vej 6B,
8220 Brabrand

Tilmelding senest den 9. nov. 2022 til
Susanne Kjær Graff, mail sujo@bbbo.dk

Med venlig hilsen

Foreningsbestyrelsen,
Brabrand Boligforening

P.S. Der gøres opmærksom på, at der er et begrænset antal parkeringspladser ved Laden. Øvrige parkeringsmuligheder i gåafstand fra Laden er fx langs Karen Blixens Boulevard, parkeringshuset med indkørsel fra Inger Christensens Gade nr. 74B og parkeringspladsen bag Brabrand Boligforenings administrationsbygning (for enden af Hejredalsstrædet).
Vær opmærksom på parkeringsreglerne de forskellige steder.